munken_logo_farge.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

1.divisjon veteran 2022-2023

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1GlåmdalIBK46886210223,314130150,0
2TrondheimTBKr45613210217,214111246,0
3FredrikstadØBK40995195210,213103041,0
4Red CrownOBK43682210208,01491436,5
5NorsiaBuBK43474210207,01492335,0
6DoraTBKr43622210207,71472534,0
7MunkenTBKr42122210200,61471629,0
8MascotBBK39745195203,81371528,0
9GjøvikIBK42914210204,41460827,0
10StrikeOBK41809210199,11445526,0
11LarvikVTBK41636210198,31451825,5
12Verdal TBKr42566210202,71452725,0
13ElverumIBK41843210199,31460824,0
14CrossRBK41689210198,51451822,0
15HaugesundRBK39311210187,214221013,0*
16BekkelagetIBK37385195191,71331913,0*
17SolørIBK36251195185,913121012,0
18StordBBK38898210185,21411129,0