munken_logo_farge.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 Jorun Zahl Albertsen 92090332
jorunzahlalbertsen@gmail.com
2021-09-08

2 D 27806 Elias Andersson 47346550
eliias.andersson@gmail.com
2023-01-04
2023-01-04
2023-05-31
3 D 26641 Roberto Andjelic
roberto.andjelic92@hotmail.com
2021-09-06
2021-09-06
2022-05-31
4 Lena Aune 41404943
remalena95@hotmail.com
2021-08-30

5 B 6356 Stig Rune Barstad 95946649
stigbarstad@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
6 Klaus Beckstrøm 94337013
klausern76@gmail.comn
2021-07-21

7 G 27508 Niklas Beckstrøm 94337013
klausern76@gmail.com
2021-07-21
2021-07-21
2023-05-31
8 D 6093 Anne Grete Berg 40413458
annegreteberg@gmail.com
2019-10-17
2002-06-01
2014-05-31
9 C 6706 Harald Bjørn 92091763
haraldbjorn@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
0000-00-00
10 Robert Bredland 46806062
robertbredland@gmail.com
2017-03-30

11 D 27615 Martin Busch 98626967
martinbu01@gmail.com
2021-10-18
2022-02-02
2023-05-31
12 B 6745 Herbert Cook 48006387
erikspappa@hotmail.com
2015-05-31
2015-06-02
2022-05-31
13 E 6478 Gunnar Dahl 95111749
dahlgunn@gmail.com
2002-06-01
2015-08-20
2023-05-31
14 C 26991 Asbjørn Dreier
adreier@online.no92686671
2018-05-19
2018-05-24
2023-05-31
15 E 27365 Katrine Dreier 40082391
katrine.dreier90@live.no
2018-04-30
2020-06-01
2023-05-31
16 C 26488 Åse Asbjørnsdatter Dreier 47443661
aarefset@online.no
2015-10-12
2015-10-12
2023-05-31
17 C 6228 Magnar Dyrnes 90193525
magnar.dyrnes@gmail.com
2002-06-01
2022-01-27
2023-05-31
18 Bjørn Eidhammer 98871457
bottoeid@gmail.com
2021-12-01

19 A 16325 Svein Åke Ek 92617273
ake.ek@live.com
2011-06-23
2011-07-22
2022-05-31
20 D 6615 Stine Engan 46503878
stineengan91@gmail.com
2021-10-12
2022-02-10
2023-05-31
21 C 27486 Jørgen Engdal 97647579
jorgen_engdal@hotmail.com
2020-10-07
2021-02-05
2023-05-31
22 C 27380 Andreas Helland Eriksen 41011218
andreas.hel.eriksen@gmail.com
2020-06-21
2020-06-29
2023-05-31
23 C 27379 Petter Eriksen 91787171
Petter.hotrod@hotmail.com
2020-06-21
2020-06-29
2023-05-31
24 Harry Emilio Esp 92279829
harryemiloi@hotmail.com
2021-09-21

25 B 22874 Rune Feirud 93436631
runefeirud@hotmail.com
2012-07-31
2012-07-31
2023-05-31
26 Morten Forbregd 40549783
mortfo@hprmail.com
2020-09-15

27 E 27364 Trine Karina Forbregd 92245749
trinekarina@hotmail.com
2020-03-05
2020-06-01
2023-05-31
28 Anita Forseth 92839238
anitaforseth@gmail.com
2021-12-01

29 Renate Forseth 47393421
forseth29@gmail.com
2022-03-23

30 F 27588 Alexander Forseth-Bomann 48346658
afbomann@gmail.com
2021-11-16
2021-11-16
2023-05-31
31 F 27627 Andreas Forseth-Bormann 47396421
fprseth29@gmil.com
2022-03-23
2022-03-23
2023-05-31
32 B 22875 Andreas Wikdahl Geisnes 47291550
andreaswg@live.no
2006-06-01
2006-06-01
2023-05-31
33 Paul-Richard Gjølme 91695226
paulrgjoelme@hotmail.com
2017-02-24

34 E 4090 Ingrid Sletvold Hansen 97714576
ingrhans@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
35 C 1661 Roar Hansen 91577732
roarhans18@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2023-05-31
36 B 26648 Jan Roar Hanssen 47655275
janroarhanssen@hotmail.com
2019-05-15
2019-06-02
2023-05-31
37 B 6236 Ragnvald Haug 40627489
vrangvald@hotmail.com
2002-06-01
2014-05-23
2023-05-31
38 D 26646 Lars Håkon Haugsnes 45431499
lhaugsnes@gmail.com
2020-07-11
2020-07-11
2022-05-31
39 Paul R Haugsnes 93464598
PaulR@live.no
2020-09-01

40 B 6232 Jan Morten Hogstad 92047453
hogstad64@yahoo.no
2010-06-01
2020-09-01
2023-05-31
41 B 25283 Petter Eide Hogstad 47675358
Petter-Hogstad@hotmail.com
2011-02-03
2011-02-03
2023-05-31
42 C 26994 Stine Helene Eide Hogstad 95152741
stine-hogstad@hotmail.com
2017-10-30
2018-05-24
2023-05-31
43 Alexander Breiseth Holmen 95098929
alehol99@gmail.com
2020-10-07

44 Christine Messinger Jensen 90862252
messinge99@live.no
2013-09-05

45 Anette Bakke Johansen 47646483
anette_kbj85@hotmail.com
2011-03-02

46 E 6282 Olaug Johansen 93404405
olaug48@online.no
2018-06-09
2019-06-05
2018-05-31
47 E 22244 Monica Kråkmo 97170672
2003-10-21
2003-10-21
2021-05-31
48 B 6667 Trond Kråkmo 90724102
trond@dora1.no
2008-08-01
2008-08-01
2019-05-31
49 Leif Martin Landmark 92046593
leif.74@hotmail.se
2020-09-15

50 C 27248 Kjell Langmo 92843361
Kjelllangmo@gmail.com
2019-08-28
2019-08-28
2023-05-31
51 E 27136 David Johan Larsen 95171268
gina-larsen@hotmail.com
2022-02-23
2022-02-23
2023-05-31
52 B 23359 Elin Anne Larsen 97042210
elin-anne.larsen@telenor.com
2019-06-03
2019-06-03
2023-05-31
53 C 23000 Gina Larsen 95171268
gihlar73@gmail.com
2020-06-01
2020-06-01
2023-05-31
54 Marianne Leinhardt 93457269
marianne.kilsand@gmail.com
2018-08-17

55 Trygve Leinhardt 93201138
trygve.leinhardt@gmail.com
2018-08-17

56 Per Kristian Leiseth 41306345
p.leiseth@gmail.com
2022-08-26

57 A 6206 Halgeir Ludvigsen 98235734
halgeir.ludvigsen@bowling.no
2002-06-01
2002-06-01
2023-05-31
58 F 6364 Hanne-Kristine Ludvigsen 93419953
hanneklu@broadpark.no
2009-04-22
2009-04-22
2013-05-31
59 G 25567 Johan Magnus Ludvigsen 98235734
2012-01-06
2012-01-06
2023-05-31
60 D 23219 Kirsten-Marie Ludvigsen 98235734
2006-06-01
2006-06-01
2021-05-31
61 D 22300 Torgeir Ludvigsen 41438525
torgeirludvigsen@gmail.com
2004-09-02
2004-09-02
2023-05-31
62 D 27421 Tobias Duna Lundemo 96517862
tobiaslundemo@gmail.com
2020-01-09
2020-09-22
2021-05-31
63 D 27021 Marte Malm 90412280
malmmarte@gmail.com
2020-10-04
2020-10-04
2023-05-31
64 F 23344 Mari-Ann Mistereggen 48013896
mari-ann68@hotmail.com
2009-06-01
2009-06-01
2022-05-31
65 B 21942 Olav Mistereggen 90042221
olav.mistereggen@gmail.com
2009-02-14
2009-02-04
2023-05-31
66 C 27194 Lena Haram Mittet 41562145
lemi@equinor.com
2018-08-21
2019-06-02
2023-05-31
67 A 27035 Magnus Haram Mittet 90512106
rm@emgs.com
2018-08-21
2018-08-21
2023-05-31
68 C 27216 Rune Mittet 90512106
mittet.rune@gmail.com
2018-08-21
2019-07-11
2023-05-31
69 E 27613 Astrid Kristine Monsen 98651883
Astrid,Kristine.m@hotmail.no
2021-11-03
2022-01-31
2023-05-31
70 Christer Nessø Berg 48141217
christerberg89@gmail.com
2021-08-30

71 C 19209 Trude Nilsen 92434757
nilsentr@hotmail.com
2022-08-03
2022-08-03
2023-05-31
72 D 27388 Petter Nordhaug 93415325
petter.nordhaug@hotmail.com
2020-07-11
2020-07-11
2021-05-31
73 E 25271 Geir Åge Ofstad 45468078
R1_Norway@hotmail.com
2018-06-05
2018-06-05
2022-05-31
74 C 20878 Ottar Olsen 95451823
ottar.olsen@hotmail.com
2021-10-06
2003-06-01
2009-05-31
75 C 27235 Trond-Arve Eide Olsen 97174027
trondos@hotmail.no
2018-12-08
2019-08-16
2023-05-31
76 D 24312 Alexander Pedersen 92035276
alexanderpedersen2020@gmail.com
2020-11-18
2010-10-06
2010-05-31
77 E 24797 Lise Mørch Petersen 41208719
tostropa@gmail.com
2009-09-19
2009-09-19
2023-05-31
78 F 27539 Edvin Zahl Pettersen 92090332
2021-09-08
2021-09-08
2023-05-31
79 Eirik Ruud Pettersen 47764584
eirikruud@hotmail.com
2021-09-08

80 Eskil Pettersen 90844440
eskilpettersen@gmail.com
2021-09-08

81 G 27540 Lea Zahl Pettersen 92090332
2021-09-08
2021-09-08
2023-05-31
82 B 6056 Tore Rokkones 47257048
trokko22@hotmail.com
2002-05-08
2002-05-08
2020-05-31
83 F 25026 Brit Rolseth 92815306
brit.rolseth@hotmail.no
2010-05-12
2010-06-01
2023-05-31
84 D 27487 Kim Sand 95788461
kimandre47@gmail.com
2020-10-07
2021-02-05
2023-05-31
85 C 26928 Haakon Bækken Sandvik 98083739
haakonsandvik@hotmail.com
2018-01-03
2018-01-03
2020-05-31
86 F 27595 Marius Skare 40092204
2021-11-24
2021-11-24
2022-05-31
87 C 26699 Terje Skare 97945171
terje.skare@hotmail.com
2014-11-03
2016-11-29
2023-05-31
88 A 25760 Eirik Bjørnstad Skoglund 00000000
2020-09-16
2020-09-16
2023-05-31
89 Maria Elisabeth Sletvold 95725539
mariasletvold@gmail.com
2011-09-18

90 G 27276 Balder Stølen
2019-10-30
2019-10-30
2023-05-31
91 Gisle Stølen 92092050
gisle.stolen@gmail.com
2019-10-30

92 C 6608 Veronica Sundberg 93053223
veronica1979@hotmail.com
2019-09-05
2019-09-05
2023-05-31
93 E 27056 Maria Svensson 41688911
svemar@live.no
2018-03-02
2018-09-13
2021-05-31
94 C 6661 Arnt Troøien 41661492
arnt.ster@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2008-05-31
95 D 25920 Reidar Ulseth 94975349
reidar.ulseth@gmail.com
2013-04-17
2013-06-12
2023-05-31
96 B 3188 Georg Utstrand 92800337
gutstrand@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2023-05-31
97 D 25030 Terje Utstrand 92638421
teruts@yahoo.no
2010-01-18
2010-06-01
2023-05-31
98 C 25125 Logan Reed Vallandingham 91869097
logan.vallandingham@gmail.com
2020-01-27
2020-01-27
2020-05-31
99 Warakon Wongsuwan 98867300
wongsuwanwarakon06
2020-11-11

100 Eirik Aas 90012004
eirikaas@hotmail.com
2020-03-05

101 A 5139 Aleksander Åshovd-Larsen 46504441
alekslarsen@me.com
2020-06-01
2020-06-01
2023-05-31
102 Karin Helmine Åsmo
Karinasmo@hotmail.com
2020-03-05