munken_logo_farge.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 B 6356 Stig Rune Barstad 95946649
stigbarstad@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
2 Bjørn Kennet Bekvik 95125917
Bjorn-kennet@hotmail.com
2023-09-15

3 D 6093 Anne Grete Berg 40413458
annegreteberg@gmail.com
2019-10-17
2002-06-01
2014-05-31
4 C 6706 Harald Bjørn 92091763
haraldbjorn@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
5 E 27615 Martin Busch 98626967
martinbu01@gmail.com
2021-10-18
2022-02-02
2023-05-31
6 Fredrik Hildrum Byberg 46836734
fredrikhildrumbyberg@gmail.com
2024-02-14

7 E 6478 Gunnar Dahl 95111749
dahlgunn@gmail.com
2002-06-01
2015-08-20
2023-05-31
8 C 26991 Asbjørn Dreier
adreier@online.no92686671
2018-05-19
2018-05-24
2024-05-31
9 F 27365 Katrine Dreier 40082391
katrine.dreier90@live.no
2018-04-30
2020-06-01
2024-05-31
10 C 26488 Åse Asbjørnsdatter Dreier 47443661
aarefset@online.no
2015-10-12
2015-10-12
2024-05-31
11 C 6228 Magnar Dyrnes 90193525
magnar.dyrnes@gmail.com
2002-06-01
2022-01-27
2024-05-31
12 Bjørn Eidhammer 98871457
bottoeid@gmail.com
2021-12-01

13 A 16325 Svein Åke Ek 92617273
ake.ek@live.com
2011-06-23
2023-08-08
2024-05-31
14 D 6615 Stine Engan 46503878
stineengan91@gmail.com
2021-10-12
2022-02-10
2023-05-31
15 C 27486 Jørgen Engdal 97647579
jorgen_engdal@hotmail.com
2020-10-07
2021-02-05
2024-05-31
16 C 27380 Andreas Helland Eriksen 41011218
andreas.hel.eriksen@gmail.com
2020-06-21
2020-06-29
2023-05-31
17 C 27379 Petter Eriksen 91787171
Petter.hotrod@hotmail.com
2020-06-21
2020-06-29
2024-05-31
18 F 6763 Espen Feirud 40473227
efeirud@hotmail.com
2023-03-21
2023-03-21
2024-05-31
19 A 22874 Rune Feirud 93436631
runefeirud@hotmail.com
2012-07-31
2012-07-31
2024-05-31
20 Morten Forbregd 40549783
mortfo@hprmail.com
2020-09-15

21 E 27364 Trine Karina Forbregd 92245749
trinekarina@hotmail.com
2020-03-05
2020-06-01
2023-05-31
22 Anita Forseth 92839238
anitaforseth@gmail.com
2021-12-01

23 B 22875 Andreas Wikdahl Geisnes 47291550
andreaswg@live.no
2006-06-01
2006-06-01
2024-05-31
24 Robert Andre Gjelsten Larsen 91863534
robertaglarsen@hotmail.com
2023-03-23

25 D 27955 Sebastian Gravbrøt 91652810
sebbwghd@gmail.com
2023-03-09
2023-09-19
2024-05-31
26 E 4090 Ingrid Sletvold Hansen 97714576
ingrhans@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
27 C 1661 Roar Hansen 91577732
roarhans18@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2024-05-31
28 B 26648 Jan Roar Hanssen 47655275
janroarhanssen@hotmail.com
2019-05-15
2019-06-02
2024-05-31
29 C 6236 Ragnvald Haug 40627489
vrangvald@hotmail.com
2002-06-01
2014-05-23
2024-05-31
30 D 26646 Lars Håkon Haugsnes 45431499
lhaugsnes@gmail.com
2020-07-11
2020-07-11
2022-05-31
31 Paul R Haugsnes 93464598
PaulR@live.no
2020-09-01

32 B 6232 Jan Morten Hogstad 92047453
hogstad64@yahoo.no
2010-06-01
2020-09-01
2024-05-31
33 B 25283 Petter Eide Hogstad 47675358
Petter-Hogstad@hotmail.com
2011-02-03
2011-02-03
2024-05-31
34 D 26994 Stine Helene Eide Hogstad 95152741
stine-hogstad@hotmail.com
2017-10-30
2018-05-24
2023-05-31
35 Christine Messinger Jensen 90862252
messinge99@live.no
2013-09-05

36 Anette Bakke Johansen 47646483
anette_kbj85@hotmail.com
2011-03-02

37 Magne Johnsen 92642567
johma67@gmail.com
2023-12-18

38 E 22244 Monica Kråkmo 97170672
2003-10-21
2003-10-21
2021-05-31
39 C 27248 Kjell Langmo 92843361
Kjelllangmo@gmail.com
2019-08-28
2019-08-28
2024-05-31
40 F 27136 David Johan Larsen 95171268
gina-larsen@hotmail.com
2022-02-23
2022-02-23
2023-05-31
41 B 23359 Elin Anne Larsen 97042210
elin-anne.larsen@telenor.com
2019-06-03
2019-06-03
2024-05-31
42 B 23000 Gina Larsen 95171268
gihlar73@gmail.com
2020-06-01
2020-06-01
2024-05-31
43 Stian Nessjø Larsen 97071656
stianlarsen98@hotmail.com
2023-09-19

44 Marianne Leinhardt 93457269
marianne.kilsand@gmail.com
2018-08-17

45 Trygve Leinhardt 93201138
trygve.leinhardt@gmail.com
2018-08-17

46 Per Kristian Leiseth 41306345
p.leiseth@gmail.com
2022-08-26

47 A 6206 Halgeir Ludvigsen 98235734
halgeir.ludvigsen@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2024-05-31
48 F 6364 Hanne-Kristine Ludvigsen 93419953
hanneklu@broadpark.no
2009-04-22
2009-04-22
2013-05-31
49 G 25567 Johan Magnus Ludvigsen 98235734
2012-01-06
2012-01-06
2024-05-31
50 D 23219 Kirsten-Marie Ludvigsen 98235734
2006-06-01
2006-06-01
2021-05-31
51 D 22300 Torgeir Ludvigsen 41438525
torgeirludvigsen@gmail.com
2004-09-02
2004-09-02
2024-05-31
52 D 27421 Tobias Duna Lundemo 96517862
tobiaslundemo@gmail.com
2020-01-09
2020-09-22
2021-05-31
53 F 23344 Mari-Ann Mistereggen 48013896
mari-ann68@hotmail.com
2009-06-01
2009-06-01
2022-05-31
54 C 21942 Olav Mistereggen 90042221
olav.mistereggen@gmail.com
2009-02-14
2009-02-04
2024-05-31
55 C 27194 Lena Haram Mittet 41562145
lemi@equinor.com
2023-06-10
2023-06-01
2024-05-31
56 E 27613 Astrid Kristine Monsen 98651883
Astrid,Kristine.m@hotmail.no
2021-11-03
2022-01-31
2023-05-31
57 Robin Monstad 47518764
robinmonstad@hotmail.com
2023-08-14

58 C 19209 Trude Nilsen 92434757
nilsentr@hotmail.com
2022-08-03
2022-08-03
2024-05-31
59 E 25271 Geir Åge Ofstad 45468078
R1_Norway@hotmail.com
2018-06-05
2018-06-05
2024-05-31
60 C 20878 Ottar Olsen 95451823
ottar.olsen@hotmail.com
2021-10-06
2003-06-01
2009-05-31
61 C 27235 Trond-Arve Eide Olsen 97174027
trondos@hotmail.no
2018-12-08
2019-08-16
2024-05-31
62 C 27928 Martin Otnæs 94150410
martin.Otnaes@hotmail.com
2023-03-09
2023-08-23
2024-05-31
63 Chanacahi Phengphen 45834366
chaphe03@gmail.com
2023-05-25

64 F 25026 Brit Rolseth 92815306
brit.rolseth@hotmail.no
2010-05-12
2010-06-01
2024-05-31
65 Aleksander Wikdahl Sand 41015430
alaxwa2711@gmail<com
2024-01-29

66 Hallgeir Sand 41038400
hallgeirsand@live.no
2023-08-15

67 C 27487 Kim Sand 95788461
kimandre47@gmail.com
2020-10-07
2021-02-05
2024-05-31
68 Lise Wikdahl Sand 41038401
lisewsand@live.no
2024-02-25

69 Malin Sand 95418404
malin120@hotmail.con
2023-10-23

70 Robin W Sand 40281715
r9000robin@gmail.com
2023-08-15

71 Terje Schjetne 91112446
terje.schjetne@gmail.com
2024-04-23

72 Henrik Schultz 48200297
henrik.a.schultz@gmail.com
2023-12-07

73 F 27595 Marius Skare 40092204
2021-11-24
2021-11-24
2022-05-31
74 C 26699 Terje Skare 97945171
terje.skare@hotmail.com
2014-11-03
2016-11-29
2024-05-31
75 D 27958 Kari Hagen Skimmeli 93254828
kari@skimmeli.com
2023-09-20
2023-09-20
2024-05-31
76 Sindre Skjervheim 98467711
opulentsum8@gmail.com
2023-06-01

77 A 25760 Eirik Bjørnstad Skoglund 00000000
2020-09-16
2020-09-16
2024-05-31
78 Eirik Sletvold 95739866
sletvolde@gmail.com
2023-07-14

79 Maria Elisabeth Sletvold 95725539
mariasletvold@gmail.com
2011-09-18

80 Kenneth Smolan 98171261
kenneth.smolan@hotmail.com
2023-03-09

81 Emil Storstein 98466632
storsteinemil@gmail.com
2024-02-14

82 G 27276 Balder Stølen
2019-10-30
2019-10-30
2024-05-31
83 Gisle Stølen 92092050
gisle.stolen@gmail.com
2019-10-30

84 D 6608 Veronica Sundberg 93053223
veronica1979@hotmail.com
2019-09-05
2019-09-05
2023-05-31
85 D 25920 Reidar Ulseth 94975349
reidar.ulseth@gmail.com
2013-04-17
2013-06-12
2024-05-31
86 B 3188 Georg Utstrand 92800337
gutstrand@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2024-05-31
87 D 25030 Terje Utstrand 92638421
teruts@yahoo.no
2010-01-18
2010-06-01
2024-05-31
88 D 27974 Roar Vinje 98233412
roar@roarvinje.no
2023-11-01
2023-11-01
2024-05-31
89 Stein-Ivar Wahl 45811780
steinwahl@gmail.com
2023-03-06

90 G 27849 Theodor Wahl 45811780
steinwahl@gmail.com
2023-03-06
2023-03-06
2024-05-31
91 Knut Dybdal Øvrevoll 98696765
knut,dyrdal.oe@gmail.com
2023-11-21

92 Eirik Aas 90012004
eirikaas@hotmail.com
2020-03-05

93 A 5139 Aleksander Åshovd-Larsen 46504441
alekslarsen@me.com
2020-06-01
2020-06-01
2024-05-31