munken_logo_farge.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 Nils Petter Almaas 91833206
p.almaas@online.no
2018-05-24

2 F 2762 Roar Andersson 41460655
roar.andersson@live.no
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
3 B 6356 Stig Rune Barstad 95946649
stigbarstad@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
4 D 6093 Anne Grete Berg 40413458
annegreteberg@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2014-05-31
5 Kim Andre Meisler Bergum 47946324
BergumKim@yahoo.com
2016-09-13

6 C 6706 Harald Bjørn 92091763
haraldbjorn@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
0000-00-00
7 Robert Bredland 46806062
robertbredland@gmail.com
2017-03-30

8 E 24820 Erik Andrew Cook 98816729
2015-05-31
2015-05-31
2019-05-31
9 B 6745 Herbert Cook 48006387
erikspappa@hotmail.com
2015-05-31
2015-06-02
2019-05-31
10 E 6478 Gunnar Dahl 95111749
dahlgunn@gmail.com
2002-06-01
2015-08-20
2019-05-31
11 D 26991 Asbjørn Dreier 92686671
adreier@online.no
2018-05-19
2018-05-24
2019-05-31
12 Katrine Dreier 40082391
katrine.dreier90@live.no
2018-04-30

13 C 26488 Åse Asbjørrnsdatter Dreier 47443661
aarefset@online.no
2015-10-12
2015-10-12
2019-05-31
14 C 6228 Magnar Dyrnes 90193525
magnar.dyrnes@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
15 A 16325 Svein Åke Ek 92617273
ake.ek@live.com
2011-06-23
2011-07-22
2019-05-31
16 D 26993 Iris Fagermo 97608992
IrisFagermo@hotmail.com
2017-10-30
2018-05-24
2019-05-31
17 A 22874 Rune Feirud 93436631
runefeirud@hotmail.com
2012-07-31
2012-07-31
2019-05-31
18 B 6433 Tommy Fjerstad 92604681
tommfjer@online.no
2017-06-08
2017-06-08
2019-05-31
19 Paul-Richard Gjølme 91695226
paulrgjoelme@hotmail.com
2017-02-24

20 B 6569 Morten Gulløy 96010027
mortgull@online.no
2016-05-11
2016-12-28
2018-05-31
21 E 4090 Ingrid Sletvold Hansen 97714576
ingrhans@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
22 B 1661 Roar Hansen 91577732
roarhans18@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
23 B 6236 Ragnvald Haug 40627489
vrangvald@hotmail.com
2002-06-01
2014-05-23
2019-05-31
24 D 24637 Anne Lise Haugen 90050361
2009-04-22
2009-04-22
2011-05-31
25 C 2517 Gunnar Haugen 94431643
gwilhaug@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
26 E 25027 Geir Reidar Hogstad 93404444
geirer61@outlook.com
2010-06-01
2010-06-01
2013-05-31
27 B 6232 Jan Morten Hogstad 92047453
hogstad64@yahoo.no
2010-06-01
2010-06-01
2019-05-31
28 C 25283 Petter Eide Hogstad 47675358
Petter-Hogstad@hotmail.com
2011-02-03
2011-02-03
2019-05-31
29 D 26994 Stine Helene Eide Hogstad 95152741
stine-hogstad@hotmail.com
2017-10-30
2018-05-24
2019-05-31
30 D 26992 Tore Horrigmo 93200629
Tore.horrigmo@ntebb.no
2018-02-02
2018-05-24
2019-05-31
31 Christine Messinger Jensen 90862252
messinge99@live.no
2013-09-05

32 B 22079 John Anders Jensen 90989337
john.anders.jensen@hotmail.com
2012-10-09
2012-11-08
2016-05-31
33 B 26183 Anders Johansen 47688587
anders719@hotmail.com
2018-05-16
2018-05-16
2019-05-31
34 Anette Bakke Johansen 47646483
anette_kbj85@hotmail.com
2011-03-02

35 D 6282 Olaug Johansen 93404405
olaug-2@online.no
2018-06-09
2014-06-11
2018-05-31
36 A 6243 Stig Kåre Johansen 47416408
stig.kare.johansen@trondheim.kommune.no
2018-06-01
2018-06-01
2019-05-31
37 F 23344 Mari-Ann Johansen Mistereggen 48013896
mari-ann68@hotmail.com
2009-06-01
2009-06-01
2019-05-31
38 B 25787 Sander Kastås-Lindstad 92015606
rog-lind@hotmail.com
2018-05-15
2018-05-15
2019-05-31
39 C 20059 Christian Kleveland 45425270
christian.kleveland@hotmail.com
2017-10-25
2017-10-25
2019-05-31
40 A 6664 Stig Kleveland 92658440
stigok@getmail.no
2017-10-25
2017-10-25
2019-05-31
41 D 24641 Kristin Kråkmo 48078907
2009-05-16
2009-05-16
42 F 20800 Marianne Kråkmo
2009-04-23
2009-04-23
2009-05-31
43 D 22244 Monica Kråkmo 97170672
2003-10-21
2003-10-21
2019-05-31
44 B 6667 Trond Kråkmo 90724102
trond@dora1.no
2008-08-01
2008-08-01
2019-05-31
45 Hans Martin Mikkelsen Kvendset 91340213
martinhansmk@gmail.com
2016-02-04

46 E 22492 Arne Edgar Larsen 95176013
arnisting59@hotmail.com
2006-06-05
2006-06-05
2010-05-31
47 Marianne Leinhardt 93457269
marianne.kilsand@gmail.com
2018-08-17

48 Trygve Leinhardt 93201138
trygve.leinhardt@gmail.com
2018-08-17

49 A 6686 Roger Lindstad 92015606
rog-lind@hotmail.com
2012-08-07
2012-08-07
2019-05-31
50 Mona Losen 94846060
mona.losen@gmail.com
2018-11-29

51 A 6206 Halgeir Ludvigsen 98235734
halgeir.ludvigsen@bowling.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
52 F 6364 Hanne-Kristine Ludvigsen 93419953
hanneklu@broadpark.no
2009-04-22
2009-04-22
2013-05-31
53 G 25567 Johan Magnus Ludvigsen 98235734
2012-01-06
2012-01-06
2019-05-31
54 D 23219 Kirsten-Marie Ludvigsen 98235734
2006-06-01
2006-06-01
2019-05-31
55 E 22300 Torgeir Ludvigsen 41438525
torgeirludvigsen@gmail.com
2004-09-02
2004-09-02
2019-05-31
56 D 7013 Marianne Lundstrøm 98871228
kayey@online.no
2008-10-23
2008-10-23
2019-05-31
57 Christian Einmo Mastermo 48190713
Chmastermo@hotmail.com
2018-02-22

58 D 20429 Andreas Meslo 41163606
and_mesl@hotmail.com
2002-10-23
2002-10-23
2014-05-31
59 B 21942 Olav Mistereggen 90042221
olav.mistereggen@gmail.com
2009-02-04
2009-02-04
2019-05-31
60 Lena Haram Mittet 41562145
lemi@equinor.ocm
2018-08-21

61 G 27035 Magnus Haram Mittet 90512106
rm@emgs.com
2018-08-21
2018-08-21
2019-05-31
62 Rune Mittet 90512106
rm@emgs.com
2018-08-21

63 Birger Nordbach 98491234
birgernordbach@hotmail.com
2016-01-29

64 E 20787 Mikael Næss 99268444
2003-06-01
2003-06-01
2009-05-31
65 E 25271 Geir Åge Ofstad 45468078
R1_Norway@hotmail.com
2018-06-05
2018-06-05
2019-05-31
66 D 21672 Ole Andreas Olsen 41620340
oleaols@gmail.com
2015-09-14
2004-06-01
2011-05-31
67 D 20647 Stine Engan Olsen 47846163
stineenganolsen@hotmail.com
2002-10-23
2002-10-23
2011-05-31
68 Trond-Arve Eide Olsen 97174027
trondos@hotmail.no
2018-12-08

69 E 24797 Lise Mørch Petersen 41208719
tostropa@gmail.com
2009-09-19
2009-09-19
2019-05-31
70 E 24081 Andreas Rokkones 47257048
trokko22@hotmail.com
2008-03-30
2008-03-30
2017-05-31
71 A 6056 Tore Rokkones 47257048
trokko22@hotmail.com
2002-05-08
2002-05-08
2019-05-31
72 F 25026 Brit Rolseth 92815306
brit.rolseth@hotmail.no
2010-05-12
2010-06-01
2019-05-31
73 C 26928 Haakon Bækken Sandvik 98083739
haakonsandvik@hotmail.com
2018-01-03
2018-01-03
2019-05-31
74 A 21503 Frank Selvåg 41348977
frank@frankselvag.com
2011-10-16
2018-08-17
2019-05-31
75 D 26699 Terje Skare 97945171
terje.skare@hotmail.com
2014-11-03
2016-11-29
2019-05-31
76 C 6757 Frode Morten Skjørland 93692866
frodemorten@gmail.com
2002-05-30
2002-05-30
2019-05-31
77 Maria Elisabeth Sletvold 95725539
mariasletvold@gmail.com
2011-09-18

78 F 21903 Kristin Merethe Sneeggen 97475077
kikirethe@gmail.com
2010-06-01
2010-06-01
2015-05-31
79 Helen Solberg 92098802
helen.wsolberg@hotmail.com
2011-10-30

80 D 27056 Maria Svensson 41688911
svemar@live.no
2018-03-02
2018-09-13
2019-05-31
81 Erling Søderlund 40551928
erlings2@online.no
2018-05-24

82 C 6661 Arnt Troøien 41661492
arnt.ster@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2008-05-31
83 F 20898 Guri Troøien 91180140
guri.trooien@gmail.com
2003-06-01
2003-06-01
2019-05-31
84 C 25920 Reidar Ulseth 94975349
reidar.ulseth@gmail.com
2013-04-17
2013-06-12
2019-05-31
85 C 3188 Georg Utstrand 92800337
gutstrand@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
86 D 25030 Terje Utstrand 92638421
teruts@yahoo.no
2010-01-18
2010-06-01
2019-05-31
87 B 22875 Andreas Wikdal-Geisnes 47291550
andreaswg@live.no
2006-06-01
2006-06-01
2019-05-31