munken_logo_farge.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 Nils Petter Almaas 91833206
p.almaas@online.no
2018-05-24

2 B 6356 Stig Rune Barstad 95946649
stigbarstad@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
3 Kim Andre Meisler Bergum 47946324
BergumKim@yahoo.com
2016-09-13

4 C 6706 Harald Bjørn 92091763
haraldbjorn@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
0000-00-00
5 Robert Bredland 46806062
robertbredland@gmail.com
2017-03-30

6 E 24820 Erik Andrew Cook 98816729
2015-05-31
2015-05-31
2019-05-31
7 B 6745 Herbert Cook 48006387
erikspappa@hotmail.com
2015-05-31
2015-06-02
2019-05-31
8 E 6478 Gunnar Dahl 95111749
dahlgunn@gmail.com
2002-06-01
2015-08-20
2019-05-31
9 D 26991 Asbjørn Dreier 92686671
adreier@online.no
2018-05-19
2018-05-24
2020-05-31
10 Katrine Dreier 40082391
katrine.dreier90@live.no
2018-04-30

11 C 26488 Åse Asbjørnsdatter Dreier 47443661
aarefset@online.no
2015-10-12
2015-10-12
2019-05-31
12 C 6228 Magnar Dyrnes 90193525
magnar.dyrnes@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
13 A 16325 Svein Åke Ek 92617273
ake.ek@live.com
2011-06-23
2011-07-22
2019-05-31
14 D 26993 Iris Fagermo 97608992
IrisFagermo@hotmail.com
2017-10-30
2018-05-24
2019-05-31
15 A 22874 Rune Feirud 93436631
runefeirud@hotmail.com
2012-07-31
2012-07-31
2019-05-31
16 B 6433 Tommy Fjerstad 92604681
tommfjer@online.no
2017-06-08
2017-06-08
2020-05-31
17 Paul-Richard Gjølme 91695226
paulrgjoelme@hotmail.com
2017-02-24

18 B 6569 Morten Gulløy 96010027
mortgull@online.no
2016-05-11
2016-12-28
2018-05-31
19 E 4090 Ingrid Sletvold Hansen 97714576
ingrhans@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
20 B 1661 Roar Hansen 91577732
roarhans18@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
21 C 26648 Jan Roar Hanssen 47655275
janroarhanssen@hotmail.com
2019-05-15
2018-02-23
2020-05-31
22 B 6236 Ragnvald Haug 40627489
vrangvald@hotmail.com
2002-06-01
2014-05-23
2019-05-31
23 D 24637 Anne Lise Haugen 90050361
2009-04-22
2009-04-22
2011-05-31
24 C 2517 Gunnar Haugen 94431643
gwilhaug@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
25 B 6232 Jan Morten Hogstad 92047453
hogstad64@yahoo.no
2010-06-01
2010-06-01
2020-05-31
26 C 25283 Petter Eide Hogstad 47675358
Petter-Hogstad@hotmail.com
2011-02-03
2011-02-03
2019-05-31
27 D 26994 Stine Helene Eide Hogstad 95152741
stine-hogstad@hotmail.com
2017-10-30
2018-05-24
2020-05-31
28 D 26992 Tore Horrigmo 93200629
Tore.horrigmo@ntebb.no
2018-02-02
2018-05-24
2020-05-31
29 Christine Messinger Jensen 90862252
messinge99@live.no
2013-09-05

30 B 22079 John Anders Jensen 90989337
john.anders.jensen@hotmail.com
2012-10-09
2012-11-08
2016-05-31
31 B 26183 Anders Johansen 47688587
anders719@hotmail.com
2018-05-16
2018-05-16
2019-05-31
32 Anette Bakke Johansen 47646483
anette_kbj85@hotmail.com
2011-03-02

33 D 6282 Olaug Johansen 93404405
olaug-2@online.no
2018-06-09
2014-06-11
2018-05-31
34 A 6243 Stig Kåre Johansen 47416408
stig.kare.johansen@trondheim.kommune.no
2018-06-01
2018-06-01
2020-05-31
35 B 25787 Sander Kastås-Lindstad 92015606
rog-lind@hotmail.com
2018-05-15
2018-05-15
2019-05-31
36 C 20059 Christian Kleveland 45425270
christian.kleveland@hotmail.com
2017-10-25
2017-10-25
2019-05-31
37 B 6664 Stig Kleveland 92658440
stigok@getmail.no
2017-10-25
2017-10-25
2020-05-31
38 D 22244 Monica Kråkmo 97170672
2003-10-21
2003-10-21
2019-05-31
39 B 6667 Trond Kråkmo 90724102
trond@dora1.no
2008-08-01
2008-08-01
2019-05-31
40 E 22492 Arne Edgar Larsen 95176013
arnisting59@hotmail.com
2006-06-05
2006-06-05
2010-05-31
41 Marianne Leinhardt 93457269
marianne.kilsand@gmail.com
2018-08-17

42 Trygve Leinhardt 93201138
trygve.leinhardt@gmail.com
2018-08-17

43 A 6686 Roger Lindstad 92015606
rog-lind@hotmail.com
2012-08-07
2012-08-07
2019-05-31
44 Mona Losen 94846060
mona.losen@gmail.com
2018-11-29

45 A 6206 Halgeir Ludvigsen 98235734
halgeir.ludvigsen@bowling.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
46 F 6364 Hanne-Kristine Ludvigsen 93419953
hanneklu@broadpark.no
2009-04-22
2009-04-22
2013-05-31
47 G 25567 Johan Magnus Ludvigsen 98235734
2012-01-06
2012-01-06
2019-05-31
48 D 23219 Kirsten-Marie Ludvigsen 98235734
2006-06-01
2006-06-01
2019-05-31
49 E 22300 Torgeir Ludvigsen 41438525
torgeirludvigsen@gmail.com
2004-09-02
2004-09-02
2019-05-31
50 D 7013 Marianne Lundstrøm 98871228
kayey@online.no
2008-10-23
2008-10-23
2019-05-31
51 Christian Einmo Mastermo 48190713
Chmastermo@hotmail.com
2018-02-22

52 F 23344 Mari-Ann Mistereggen 48013896
mari-ann68@hotmail.com
2009-06-01
2009-06-01
2019-05-31
53 B 21942 Olav Mistereggen 90042221
olav.mistereggen@gmail.com
2009-02-04
2009-02-04
2020-05-31
54 Lena Haram Mittet 41562145
lemi@equinor.ocm
2018-08-21

55 G 27035 Magnus Haram Mittet 90512106
rm@emgs.com
2018-08-21
2018-08-21
2019-05-31
56 Rune Mittet 90512106
rm@emgs.com
2018-08-21

57 E 20787 Mikael Næss 99268444
2003-06-01
2003-06-01
2009-05-31
58 E 25271 Geir Åge Ofstad 45468078
R1_Norway@hotmail.com
2018-06-05
2018-06-05
2019-05-31
59 Trond-Arve Eide Olsen 97174027
trondos@hotmail.no
2018-12-08

60 E 24797 Lise Mørch Petersen 41208719
tostropa@gmail.com
2009-09-19
2009-09-19
2020-05-31
61 E 24081 Andreas Rokkones 47257048
trokko22@hotmail.com
2008-03-30
2008-03-30
2017-05-31
62 A 6056 Tore Rokkones 47257048
trokko22@hotmail.com
2002-05-08
2002-05-08
2019-05-31
63 F 25026 Brit Rolseth 92815306
brit.rolseth@hotmail.no
2010-05-12
2010-06-01
2019-05-31
64 C 26928 Haakon Bækken Sandvik 98083739
haakonsandvik@hotmail.com
2018-01-03
2018-01-03
2019-05-31
65 A 21503 Frank Selvåg 41348977
frank@frankselvag.com
2011-10-16
2018-08-17
2019-05-31
66 D 26699 Terje Skare 97945171
terje.skare@hotmail.com
2014-11-03
2016-11-29
2019-05-31
67 C 6757 Frode Morten Skjørland 93692866
frodemorten@gmail.com
2002-05-30
2002-05-30
2020-05-31
68 Maria Elisabeth Sletvold 95725539
mariasletvold@gmail.com
2011-09-18

69 Helen Solberg 92098802
helen.wsolberg@hotmail.com
2011-10-30

70 D 27056 Maria Svensson 41688911
svemar@live.no
2018-03-02
2018-09-13
2019-05-31
71 Erling Søderlund 40551928
erlings2@online.no
2018-05-24

72 C 6661 Arnt Troøien 41661492
arnt.ster@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2008-05-31
73 F 20898 Guri Troøien 91180140
guri.trooien@gmail.com
2003-06-01
2003-06-01
2020-05-31
74 C 25920 Reidar Ulseth 94975349
reidar.ulseth@gmail.com
2013-04-17
2013-06-12
2020-05-31
75 C 3188 Georg Utstrand 92800337
gutstrand@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
76 D 25030 Terje Utstrand 92638421
teruts@yahoo.no
2010-01-18
2010-06-01
2020-05-31
77 A 22875 Andreas Wikdal-Geisnes 47291550
andreaswg@live.no
2006-06-01
2006-06-01
2019-05-31