munken_logo_farge.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

1.divisjon veteran 2023-2024

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1GlåmdalIBK50146225222,915140152,0
2TrondheimTBKr47694225212,015130247,0
3GjøvikIBK46614225207,21591536,5
4FredrikstadØBK46051225204,71580735,0*
5Arctic StrikeTBK45943225204,21582535,0*
6StrikeOBK45698225203,11573535,0*
7CrossRBK45825225203,71581633,0*
8Verdal TBKr43905225195,11591533,0*
9MascotBBK45438225201,91562730,0*
10BekkelagetIBK44200225196,41563630,0*
11MunkenTBKr45233225201,01571727,0
12LarvikVTBK43224225192,11562726,0
13NorsiaBuBK44768225199,01561825,0
14Red CrownOBK43663225194,11553724,0
15DoraTBKr44733225198,815411023,0
16JarlsbergVTBK43181225191,915411021,0
17ElverumIBK42652225189,615401118,0
18SolørIBK42177225187,51500159,5