munken_logo_farge.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

X-Ide liga damer 2021-2022

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1FrognerOBK587232183,5211014,03,0
2TrondheimTBKr297916186,211008,02,0
3MunkenTBKr269116168,211006,02,0
4MoldeTBKr879448183,2301215,01,0
5Arctic StrikeTBK322516201,610106,01,0
6GlåmdalIBK281016175,610106,01,0
7SolørIBK293916183,710014,00,0