munken_logo_farge.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

1.divisjon veteran 2018-2019

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1MunkenTBKr49719240207,216132150,5
2HallingkastBuBK50305240209,616111448,0
3OrklaTBKr48984240204,11694339,5
4GlåmdalHOBK50408240210,016101539,0
5MascotBBK49259240205,21690737,0
6TrondheimTBKr49532240206,41681735,5
7BekkelagetHOBK48869240203,61662835,0*
8Verdal TBKr48541240202,31691635,0*
9RingerikeBuBK47166240196,51681734,0
10ElverumHOBK48595240202,51673633,0
11LarvikVTBK48570240202,41664632,0*
12StordBBK48146240200,61672732,0*
13DoraTBKr47105240196,31661927,5
14StrikeOBK47641239199,316511025,0*
15Red CrownOBK47469240197,81670925,0*
16RolvsøyØBK45881240191,216421019,0
17ÅsaneBBK45872240191,116311217,0
18BrageBuBK44950240187,316211312,0