munken_logo_farge.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.divisjon veteran 2018-2019

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1GjøvikHOBK48819240203,416112347,5
2HaugesundRBK47888240199,516120446,0
3SkansenTBK46905240195,416121345,0
4GrenlandVTBK45968240191,516112344,0
5SolørHOBK46972240195,716101541,0
6MetropensjonistenOBK46051240191,91692539,5
7CrossRBK42962225190,916101539,0
8Munken 2TBKr46097240192,11652930,0
9FyllingenBBK44722240186,31662829,0
10Glåmdal 2HOBK45340240188,91663728,0*
11Varna ØBK43951240183,11672728,0*
12SteinkjerTBKr44354240184,81661927,0
13KvamBBK44293240184,616601026,0
14Østfold42908240178,81643925,0
15BergenBBK44251240184,416601024,0
16Ringerike 2BuBK42997237181,416501122,0
17SofiemyrOBK42835240178,516301318,0
18Veitvet SeniorOBK42509240177,116401217,0